Marcin Nowak – przewodnik górski sudecki, przewodnik terenowy po województwie opolskim, przewodnik po Pradze i Czechach, pilot wycieczek, instruktor przewodnictwa, przewodnik po Karkonoskim Parku Narodowym i Ojcowskim Parku Narodowym (posiadane licencje), przodownik turystyki górskiej i kolarskiej PTTK oraz instruktor krajoznawstwa PTTK.

Z turystycznym życiem związany od małego dziecka, gdzie dzięki rodzicom mógł poznawać zakamarki regionu i Europy. Kolekcjoner pocztówek, odznak, publikacji związanych z regionem i turystyką. Swoje życie zmienił po kursie na pilota wycieczek, który był pierwszym poważnym krokiem do rozwoju w działalności turystycznej. Kolejne lata to kolejne kursy, szkolenia i praca w Informacji Turystycznej w Nysie. Kocha góry, a jednym z jego największych osiągnięć było zdanie egzaminu na przewodnika górskiego. Jest pomysłodawcą Nyskiego Rajdu Trekkingowego oraz inicjatorem powstania w Nysie nowego PTTK. Prowadzi liczne wykłady i prelekcje, zajęcia związane z turystyką na uczelni, jest autorem turystycznych gier, publikacji, artykułów. Szkolił w całym województwie nowe kadry przewodników i pilotów wycieczek. Często podróżuje, jest pasjonatem regionu, a przewodnictwo uprawia z wielkim zaangażowaniem i sercem jak przystało na lokalnego patriotę.

TELEFON

+48 691 342 595

EMAIL

matinow@interia.pl
mnowakony@gmail.com

Grid Item 1 Project City Photography LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSE CTETUR ADIPISCING ELIT CURABI ENSEM. VIEW MORE Item 2 Amazing
Landscapes
LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSE CTETUR ADIPISCING ELIT CURABI ENSEM. VIEW MORE
Item 3 Travel
Experience
LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSE CTETUR ADIPISCING ELIT CURABI ENSEM. VIEW MORE
Item 4 Project Natural Exploration LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSE CTETUR ADIPISCING ELIT CURABI ENSEM. VIEW MORE

Kontakt

Skontaktuj się ze mną!

  Email :


  Wiadomość :


  RAJDY TURYSTYCZNE

  WYCIECZKI MIASTOWE

  WSPÓŁPRACA Z BIURAMI PODRÓŻY

  WYCIECZKI PO SZLAKACH GÓRSKICH

  Kierunki podróży

  Praga

  Zwiedzanie zabytków czeskiego miasta

  Nocne zwiedzanie twierdzy Nysa

  zwiedzanie Nyskich obiektów fortecznych

  Wycieczka na górę św. Anny

  najwyższe wzniesienie grzbietu Chełma na Wyżynie Śląskiej